s
Kilsan'a
Hoş Geldiniz
"İstanbul'un Tuğlası"nı üreten, teknoloji lideri Kilsan ile tanışmak için tıklayın...
Yüksek Teknoloji
Kilsan'ın kullandığı yüksek seviye teknolojiyi incelemek için tıklayın...
Kilsan Farkı
Kilsan ile çalışmanın getireceği avantajlar için tıklayın...
slide
slide
slide
slide
slide

Teknolojik Altyapı

PLC KONTROLÜ
Kilsan A.Ş.; tüm üretim aşamalarını otomasyon sistemiyle donatarak, üretimin her kademesini
7 gün / 24 saat uzaktan izlenebilir ve gerektiğinde müdahale edilebilir duruma getirmiştir.

KOJENERASYON SİSTEMİ
Kilsan A.Ş.; bağımsız, kesintisiz ve daha kaliteli üretim yapabilmek amacıyla, fabrikada ihtiyaç duyulan elektrik enerjisini kendi olanaklarıyla üretebilmek için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan elektrik üretim izni alarak kurulan kojenerasyon sistemiyle 24 saat kesintisiz üretime başlamıştır.

OTOMATİK YÜKLEME SİSTEMİ
Teknolojinin avantajlı sonuçlarını üretimine yansıtmak isteyen Kilsan A.Ş., 2007 yılında yatırımlarını tamamlayarak, tüm tesislerinde, 13 adet robotla çalışan otomatik yükleme sistemlerini devreye almıştır. Kilsan A.Ş. ülkemizde bu sistemleri kullanan ilk tuğla üreticisidir.

OTOMATİK PAKETLEME TESİSİ
Hızlı ve zayiatsız sevkiyatı hedefleyen Kilsan A.Ş.’nin kurduğu otomatik paketleme tesisinde ürünler, 2 hatta 16 adet robotla, palet üzerine yerleştirilerek otomatik olarak ambalajlanmakta ve ürün cinsine göre farklı içeriklerde etiketlenmektedir. Paketleme tesisi 100 paket/saat üretim kapasitesine sahiptir.

 

Kilsan Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Işıklar Mah. Işıklar İstanbul Cad. No:1 34075 Eyüp İstanbul - Tel: 0212 206 5 206 - Faks: 0212 206 5 211