s
Kilsan'a
Hoş Geldiniz
"İstanbul'un Tuğlası"nı üreten, teknoloji lideri Kilsan ile tanışmak için tıklayın...
Yüksek Teknoloji
Kilsan'ın kullandığı yüksek seviye teknolojiyi incelemek için tıklayın...
Kilsan Farkı
Kilsan ile çalışmanın getireceği avantajlar için tıklayın...
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Neden Kilsan?

TECRÜBE
KİLSAN A.Ş., 1951’den bu yana sektöründe öncü olmuş ve tuğla sanayiinde ülkemizin hem üretim hem de pazar payı bakımından lider kuruluşu olmayı vizyon edinmiştir.

SÜREKLİ YENİLENME ve İYİLEŞTİRME
KİLSAN A.Ş., sürekli kendini yenileyen teknolojisi, Ar-Ge laboratuvarı ve günümüz inşaat tekniklerini takip eden ürünleriyle pazarda öncülüğünü sürdürmektedir.

ZENGİN ÜRÜN YELPAZESİ
KİLSAN A.Ş., kalite kontrol laboratuvarı ve otomasyon sistemiyle üretiminin her aşamasında takip ve kontrol altında tuttuğu dört grupta 21 farklı ürünü pazara sunmaktadır.

ÜRETİM KAPASİTESİ
KİLSAN A.Ş., Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesiyle yüksek adetlerdeki siparişleri kısa sürede karşılayabilecek güce sahip bir işletmedir.

YAKINLIK
KİLSAN A.Ş., İstanbul’daki tek tuğla fabrikasına sahip olması ve 300’ün üzerinde satış noktasıyla size en kısa mesafedeki tuğla üreticisidir.

KALİTE STANDARTLARI
KİLSAN A.Ş., Yapı Malzemeleri Yönetmeliği kapsamında TS EN 771-1 ve TS 1261 Standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

7 GÜN/24 SAAT SEVKİYAT
KİLSAN A.Ş., müşterilerinin memnuniyetini her koşulda ön planda tutarak, siparişe göre, istenen gün ve saatte, ihtiyaç duyulan ürünü sevk etme imkânına sahiptir.

AMBALAJLI PALETLERDE ÜRETİM
KİLSAN A.Ş., palet üzerinde ambalajlanmış ürünleriyle alıcı ve kullanıcılara avantajlar sunar.

 1. Stokta ürünün korunması
 2. KİLSAN A.Ş., ürünlerini ambalajlı paletlerde satışa sunarak üretimden uygulamaya kadar hava şartlarından korur.
 3.  
 4. Hızlı ve kolay nakliye
 5. KİLSAN A.Ş., ambalajlı paletleriyle yükleme ve boşaltma kolaylığı sağlar. Şantiye içinde yatayda ve dikeyde ürün naklini kolaylaştırır.
 6.  
 7. Çok yönlü tasarruf
 8. KİLSAN A.Ş., ambalajlı paletleriyle insan faktörünü minimum kullanarak işgücünden, fireden, zamandan tasarruf sağlar. Boşalan paletlerin geri kazanım avantajını sunar.
 9.  
 10. Otomatik etiketleme
 11. KİLSAN A.Ş., ambalajlı paletleriyle üretimden uygulamaya ürün takibi yapar.
 12. Stok takibi kolaylığı sunar. Kullanıcının bilgilendirilmesini sağlar.
 13. Dar şantiye alanlarının verimli kullanılmasına yardımcı olur.
 14.  
 15. Toplumsal ve çevreci hassasiyet
 16. KİLSAN A.Ş., tüm faaliyetlerine insani değerleri koruyan bir zihniyetle yaklaşır. Hem ürünleriyle hem de üretim sürecinin her aşamasında çevre ve insan sağlığını korumayı ön planda tutar.

 

 

Kilsan Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Işıklar Mah. Işıklar İstanbul Cad. No:1 34075 Eyüp İstanbul - Tel: 0212 206 5 206 - Faks: 0212 206 5 211