s
Kilsan'a
Hoş Geldiniz
"İstanbul'un Tuğlası"nı üreten, teknoloji lideri Kilsan ile tanışmak için tıklayın...
Yüksek Teknoloji
Kilsan'ın kullandığı yüksek seviye teknolojiyi incelemek için tıklayın...
Kilsan Farkı
Kilsan ile çalışmanın getireceği avantajlar için tıklayın...
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Kilsan

Kırmızı pişmiş toprak sanayiinde ülkemizin hem üretim hem pazar payı bakımından lider kuruluşu olma vizyonuyla KİL-SAN Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş., 350.000 m2 arazisi üzerindeki 40.000 m2 kapalı alanda, günlük 2.800 ton toprak işleme kapasitesiyle, 29 adet robota sahip, tamamı PLC kontrollü üç üretim hattında, dünyanın en büyüğü koruyan 220 metre uzunluğundaki tünel fırınında doğalgaz kullanarak dört grupta ürettiği 21 farklı ürünü pazara sunmaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

• İşletmelerimizde performansı takip edilen ve değerlendirilen eğitimli, tecrübeli ve güvenilir personelle çalışmaya özen gösteririz.
• Çalışanlarımıza, kendilerini mutlu ve huzurlu hissettikleri bir çalışma ortamı sağlarız. Üretim anlayışımızda, kalite ve kapasite birbirinden ayrılmaz unsurlardır.
• Hizmet anlayışımızda, müşteri memnuniyeti ve süratin birbirinden ayrılmaz unsurlar olduğuna inanırız. Elde ettiğimiz kârı öncelikle insan kaynaklarımızın eğitimine, teknolojimizin yenilenmesine ve geliştirilmesine ayırırız.
• Ürünlerimizde ve üretimlerimizde kullandığımız teknolojilerde gelişmeleri sağlayacak Ar-Ge çalışmalarını sürekli yaparız.
• Şirketimizin sağlıklı büyümesinin, ortaklarımız ve çalışanlarımız için önemli olduğu kadar, ülkemize hizmet açısından da vazgeçilmez olduğunun bilincindeyiz.

 

Kilsan Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Işıklar Mah. Işıklar İstanbul Cad. No:1 34075 Eyüp İstanbul - Tel: 0212 206 5 206 - Faks: 0212 206 5 211