s
Kilsan'a
Hoş Geldiniz
"İstanbul'un Tuğlası"nı üreten, teknoloji lideri Kilsan ile tanışmak için tıklayın...
Yüksek Teknoloji
Kilsan'ın kullandığı yüksek seviye teknolojiyi incelemek için tıklayın...
Kilsan Farkı
Kilsan ile çalışmanın getireceği avantajlar için tıklayın...
slide
slide

Üretim ve Hizmet Kalitesi

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
KİLSAN A.Ş. tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sürekli iyileştirmek felsefesiyle “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” uygulamalarını bünyesinde sürdürmektedir.

ÜRÜN ve ÜRETİM
Ürettiği tüm ürün grupları için “Türk Standartları Uygunluk Belgesi”ne sahip olan KİLSAN A.Ş., insan sağlığı ve çevreye karşı sorumluluklarının farkındadır. Oluşturulan fabrika üretim proses kontrol sistemi ile imal edilen ürün gruplarında, TS 1261 ve TS EN 771-1 standartlarına ve CE işareti koşullarına uygun üretim yapılmaktadır.

KİLSAN A.Ş.
İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği/İMSAD, Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği/TUKDER, Trakya ve İstanbul Tuğla Kiremit Üreticileri Dayanışma Derneği, Çevre Dostu Binalar Derneği/ÇEDBİK, Türkiye Kojenerasyon ve Temiz Enerji Teknolojileri Derneği, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği/TKYD, T. Aile İşletmeleri Derneği/TAİDER, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği/TOBB, İstanbul Sanayi Odası/İSO, İstanbul Ticaret Odası/İTO, İstanbul Sanayi Odası Çevre İhtisas Kurulu üyesidir.

Kilsan Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Işıklar Mah. Işıklar İstanbul Cad. No:1 34075 Eyüp İstanbul - Tel: 0212 206 5 206 - Faks: 0212 206 5 211